DE1207-82
DE1207-82 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 82uH; 2.4A; R: 119mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 82µH
Operating current: 2.4A
Resistance: 0.119Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x8mm
Operating temperature: -40...85°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 82uH; 2.4A; R: 119mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 82µH, Operating current: 2.4A, Resistance: 0.119Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 12x12x8mm, Operating temperature: -40...85°C.
Інші пропозиції DE1207-82
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1207-82 Виробник : FERROCORE Category: Inductors
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 82µH
Operating current: 2.4A
Resistance: 0.119Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x8mm