DE1207-820
DE1207-820 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 820uH; 750mA; R: 1.24Ω; ±20%; 12x12x8mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.82mH
Operating current: 0.75A
Resistance: 1.24Ω
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x8mm
Operating temperature: -40...85°C
на замовлення 514 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 820uH; 750mA; R: 1.24Ω; ±20%; 12x12x8mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.82mH, Operating current: 0.75A, Resistance: 1.24Ω, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 12x12x8mm, Operating temperature: -40...85°C.