DE1209-47
DE1209-47 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 47uH; 4.2A; R: 61mΩ; ±20%; 12x12x10mm; -40÷85°C
Operating temperature: -40...85°C
Mounting: SMD
Type of inductor: wire
Inductance: 47µH
Body dimensions: 12x12x10mm
Resistance: 61mΩ
Operating current: 4.2A
Tolerance: ±20%
на замовлення 1254 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 47uH; 4.2A; R: 61mΩ; ±20%; 12x12x10mm; -40÷85°C, Operating temperature: -40...85°C, Mounting: SMD, Type of inductor: wire, Inductance: 47µH, Body dimensions: 12x12x10mm, Resistance: 61mΩ, Operating current: 4.2A, Tolerance: ±20%.