DE1B3KX101KA5B
DE1B3KX101KA5B Murata Electronics North America
c85e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 100PF 250VAC 10% RADIAL
на замовлення 4207 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор керамический (C=100pF +/-10%, керамика B, Class X1/Y1, 250VAC, Rm=10mm, -25 to +85C).... Група товару: Конденсатори Корпус: Rm=10mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції DE1B3KX101KA5B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1B3KX101KA5B Виробник : Murata c85e.pdf Конденсатор керамический (C=100pF +/-10%, керамика B, Class X1/Y1, 250VAC, Rm=10mm, -25 to +85C).... Група товару: Конденсатори Корпус: Rm=10mm Од. вим: шт