Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE1B3KX101KB4BN01F
DE1B3KX101KB4BN01F
DE1B3KX101KB4BN01F Murata Electronics
DE2_KH_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 100PF 250V RADIAL
на замовлення 173 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 100pF 250Vrms 10% L/S=10mm Bulk cut.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1B3KX101KB4BN01F DE1B3KX101KB4BN01F Виробник : Murata Electronics partnumbering_e_05-1111055.pdf Ceramic Disc Capacitors 100pF 250Vrms 10% L/S=10mm Bulk cut