Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE1B3KX101KN4AN01F
DE1B3KX101KN4AN01F
DE1B3KX101KN4AN01F Murata Electronics
DE2_KH_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 100PF 250V RADIAL
на замовлення 4454 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 100pF; B; ±10%; THT; 10mm; 7x7mm, Mounting: THT, Tolerance: ±10%, Body dimensions: 7x7mm, Operating temperature: -40...125°C, Capacitance: 0.1nF, Terminal pitch: 10mm, Dielectric: B, Type of capacitor: ceramic, Manufacturer series: DE1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1B3KX101KN4AN01F DE1B3KX101KN4AN01F Виробник : Murata Electronics partnumbering_e_05-1111055.pdf Ceramic Disc Capacitors 100pF 250Vrms 10% L/S=10mm Ammo Pack
DE1B3KX101KN4AN01F DE1B3KX101KN4AN01F Виробник : Murata Electronics DE2_KH_E.pdf Description: CAP CER 100PF 250V RADIAL
DE1B3KX101KN4AN01F Виробник : MURATA DE2_KH_E.pdf Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 100pF; B; ±10%; THT; 10mm; 7x7mm
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Body dimensions: 7x7mm
Operating temperature: -40...125°C
Capacitance: 0.1nF
Terminal pitch: 10mm