Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE1B3KX101KN4AP01F
DE1B3KX101KN4AP01F
DE1B3KX101KN4AP01F Murata Electronics
DE1_RA_P01F_E-1115263.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 100pF 300Vrms 10% L/S=10mm Ammo Pack
на замовлення 1560 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1B3KX101KN4AP01F DE1B3KX101KN4AP01F Виробник : Murata Electronics North America c85e.ashx Description: CAP CER 100PF 300VAC RADIAL
на замовлення 815 шт: