Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE1B3KX151KN4AP01F
DE1B3KX151KN4AP01F
DE1B3KX151KN4AP01F Murata Electronics
DE1_RA_P01F_E-1115263.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 150pF 300Vrms 10% L/S=10mm Ammo Pack
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 150PF 300VAC RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: Flame Retardant, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 150 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1B3KX151KN4AP01F DE1B3KX151KN4AP01F Виробник : Murata Electronics Safety%20Certified%2C%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf Description: CAP CER 150PF 300VAC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: Flame Retardant
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 150 pF