Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE1B3KX221KN4AN01F
DE1B3KX221KN4AN01F
DE1B3KX221KN4AN01F Murata Electronics
partnumbering_e_05-1111055.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 220pF 250Vrms 10% L/S=10mm Ammo Pack
на замовлення 5978 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1B3KX221KN4AN01F DE1B3KX221KN4AN01F Виробник : Murata Electronics c85e.ashx?la=en-us Description: CAP CER 220PF 250V RADIAL