Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE1B3KX331KA4BP01F
DE1B3KX331KA4BP01F
DE1B3KX331KA4BP01F Murata Electronics
c85e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 330PF 300VAC RADIAL
на замовлення 74 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 330pF 300Vrms 10% L/S=10mm Bulk long.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1B3KX331KA4BP01F DE1B3KX331KA4BP01F Виробник : Murata Electronics DE1_RA_P01F_E-1115263.pdf Ceramic Disc Capacitors 330pF 300Vrms 10% L/S=10mm Bulk long