Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE1B3KX331KB4BN01F
DE1B3KX331KB4BN01F
DE1B3KX331KB4BN01F Murata Electronics
Safety%20Certified,%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 330PF 250V RADIAL
на замовлення 370 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 330pF 250Vrms 10% L/S=10mm Bulk cut.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1B3KX331KB4BN01F DE1B3KX331KB4BN01F Виробник : Murata Electronics partnumbering_e_05-1111055.pdf Ceramic Disc Capacitors 330pF 250Vrms 10% L/S=10mm Bulk cut