Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE1B3KX471KA4BP01F
DE1B3KX471KA4BP01F
DE1B3KX471KA4BP01F Murata Electronics
Safety%20Certified,%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 470PF 300VAC RADIAL
на замовлення 161 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 470pF 300Vrms 10% L/S=10mm Bulk long.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1B3KX471KA4BP01F DE1B3KX471KA4BP01F Виробник : Murata Electronics DE1_RA_P01F_E-1115263.pdf Ceramic Disc Capacitors 470pF 300Vrms 10% L/S=10mm Bulk long