Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE1B3KX471KN4AN01F
DE1B3KX471KN4AN01F
DE1B3KX471KN4AN01F Murata Electronics
partnumbering_e_05-1111055.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 470pF 250Vrms 10% L/S=10mm Ammo Pack
на замовлення 550 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1B3KX471KN4AN01F DE1B3KX471KN4AN01F Виробник : Murata Electronics Safety%20Certified,%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf Description: CAP CER 470PF 250V RADIAL
на замовлення 29356 шт: