Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE1B3KX681KB4BP01F
DE1B3KX681KB4BP01F
DE1B3KX681KB4BP01F Murata Electronics
DE1_KX_P01F_E-1307759.pdf
Виробник: Murata Electronics
Safety Capacitors 680pF 300Vrms 10% L/S=10mm Bulk cut
на замовлення 393 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 680PF 300VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: Flame Retardant, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 680 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE1B3KX681KB4BP01F DE1B3KX681KB4BP01F Виробник : Murata Electronics Safety%20Certified%2C%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf Description: CAP CER 680PF 300VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: Flame Retardant
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 680 pF