Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE21XKY100JA2BM01F
DE21XKY100JA2BM01F
DE21XKY100JA2BM01F Murata Electronics
Lead,Resin_Ceramic_Cap_CAT.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 10PF 250VAC SL RADIAL
на замовлення 726 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 10pF 250Vrms 5% L/S=5mm Bulk long.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE21XKY100JA2BM01F DE21XKY100JA2BM01F Виробник : Murata Electronics partnumbering_e_05-1111055.pdf Ceramic Disc Capacitors 10pF 250Vrms 5% L/S=5mm Bulk long