Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE21XKY100JN2AM01F
DE21XKY100JN2AM01F
DE21XKY100JN2AM01F Murata Electronics
DE2_KY_M0_F_E-1308229.pdf
Виробник: Murata Electronics
Safety Capacitors 10pF 250Vrms 5% L/S=5mm Ammo Pack
на замовлення 1800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10PF 250VAC SL RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Features: Safety Series X1Y2, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 10 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE21XKY100JN2AM01F DE21XKY100JN2AM01F Виробник : Murata Electronics Lead,Resin_Ceramic_Cap_CAT.pdf Description: CAP CER 10PF 250VAC SL RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Features: Safety Series X1Y2
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 pF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Features: Safety Series X1Y2
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: X1, Y2
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 pF