DE21XKY150JB2BM01F
DE21XKY150JB2BM01F Murata Electronics North America
c85e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 15PF 250VAC SL RADIAL
на замовлення 1416 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 15pF 250Vrms 5% L/S=5mm Bulk cut.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE21XKY150JB2BM01F DE21XKY150JB2BM01F Виробник : Murata Electronics partnumbering_e_05-1111055.pdf Ceramic Disc Capacitors 15pF 250Vrms 5% L/S=5mm Bulk cut