Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE21XKY220JA3BM02F
DE21XKY220JA3BM02F
DE21XKY220JA3BM02F Murata Electronics
partnumbering_e_05-1111055.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 22pF 250Vrms 5% L/S=7.5mm Bulk long
на замовлення 68 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE21XKY220JA3BM02F DE21XKY220JA3BM02F Виробник : Murata Electronics c85e.ashx?la=en-us Description: CAP CER 22PF 250VAC SL RADIAL