Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE21XKY220JB2BM01F
DE21XKY220JB2BM01F
DE21XKY220JB2BM01F Murata Electronics
c85e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 22PF 250VAC SL RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 22pF 250Vrms 5% L/S=5mm Bulk cut.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE21XKY220JB2BM01F DE21XKY220JB2BM01F Виробник : Murata Electronics partnumbering_e_05-1111055.pdf Ceramic Disc Capacitors 22pF 250Vrms 5% L/S=5mm Bulk cut