Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE21XKY220JB3BM02F
DE21XKY220JB3BM02F
DE21XKY220JB3BM02F Murata Electronics
c85e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 22PF 250VAC SL RADIAL
на замовлення 419 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 22pF 250Vrms 5% L/S=7.5mm Bulk cut.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE21XKY220JB3BM02F DE21XKY220JB3BM02F Виробник : Murata Electronics partnumbering_e_05-1111055.pdf Ceramic Disc Capacitors 22pF 250Vrms 5% L/S=7.5mm Bulk cut