Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE21XKY330JA3BM02F
DE21XKY330JA3BM02F
DE21XKY330JA3BM02F Murata Electronics
Safety%20Certified,%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 33PF 250VAC SL RADIAL
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 33pF 250Vrms 5% L/S=7.5mm Bulk long.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE21XKY330JA3BM02F DE21XKY330JA3BM02F Виробник : Murata Electronics partnumbering_e_05-1111055.pdf Ceramic Disc Capacitors 33pF 250Vrms 5% L/S=7.5mm Bulk long