DE21XKY330JB3BM02F
DE21XKY330JB3BM02F Murata Electronics North America
c85e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 33PF 250VAC SL RADIAL
на замовлення 1490 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 33pF 250Vrms 5% L/S=7.5mm Bulk cut.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE21XKY330JB3BM02F DE21XKY330JB3BM02F Виробник : Murata Electronics partnumbering_e_05-1111055.pdf Ceramic Disc Capacitors 33pF 250Vrms 5% L/S=7.5mm Bulk cut