Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE21XKY470JN2AM01F
DE21XKY470JN2AM01F
DE21XKY470JN2AM01F Murata Electronics
DE2_KY_M0_F_E-1308229.pdf
Виробник: Murata Electronics
Safety Capacitors 47pF 250Vrms 5% L/S=5mm Ammo Pack
на замовлення 1516 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE21XKY470JN2AM01F DE21XKY470JN2AM01F Виробник : Murata Electronics North America c85e.ashx Description: CAP CER 47PF 250VAC SL RADIAL