Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE21XKY680JB2BM01F
DE21XKY680JB2BM01F
DE21XKY680JB2BM01F Murata Electronics
partnumbering_e_05-1111055.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 68pF 250Vrms 5% L/S=5mm Bulk cut
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE21XKY680JB2BM01F DE21XKY680JB2BM01F Виробник : Murata Electronics c85e.ashx?la=en-us Description: CAP CER 68PF 250VAC SL RADIAL