Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE21XKY680JB3BM02F
DE21XKY680JB3BM02F
DE21XKY680JB3BM02F Murata Electronics
DE2_KY_M0_F_E-1308229.pdf
Виробник: Murata Electronics
Safety Capacitors 68pF 250Vrms 5% L/S=7.5mm Bulk cut
на замовлення 2565 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE21XKY680JB3BM02F DE21XKY680JB3BM02F Виробник : Murata Electronics c85e.ashx?la=en-us Description: CAP CER 68PF 250VAC SL RADIAL