Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE21XSA150KA3BT02F
DE21XSA150KA3BT02F
DE21XSA150KA3BT02F Murata Electronics
DE2_SA_T0_F_E-1307896.pdf
Виробник: Murata Electronics
Safety Capacitors 7.5 1.0mm 6.0mm max Dia 5.0mm max Thick SL (JIS) 250Vac(r.m.s.) 15pF K tol
Написати відгук