Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE21XSA150KA3BX02F
DE21XSA150KA3BX02F
DE21XSA150KA3BX02F Murata Electronics
DE2_SA_X0_F_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Safety Capacitors 7.5 1.0mm 6.0mm max Dia 5.0mm max Thick SL (JIS) 300Vac(r.m.s.) 15pF K tol
на замовлення 838 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук