Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE21XSA220KJ3BT02F
DE21XSA220KJ3BT02F
DE21XSA220KJ3BT02F Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER
Написати відгук
Safety Capacitors 7.5 0.8mm 6.0mm max Dia 4.0mm max Thick SL (JIS) 250Vac(r.m.s.) 22pF K tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE21XSA220KJ3BT02F DE21XSA220KJ3BT02F Виробник : Murata Electronics DE2_SA_T0_F_E-1307896.pdf Safety Capacitors 7.5 0.8mm 6.0mm max Dia 4.0mm max Thick SL (JIS) 250Vac(r.m.s.) 22pF K tol