Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE21XSA470KN3AX02F
DE21XSA470KN3AX02F
DE21XSA470KN3AX02F Murata Electronics
DE2_SA_X0_F_E_PDF_CERAMICCAPACITORLEAD?lastModifiedDatetime=20250909130219
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 47PF 300V SL RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: Safety Series X1Y2
Voltage - Rated: 300VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 pF
на замовлення 919 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 47PF 300V SL RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: Safety Series X1Y2, Voltage - Rated: 300VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE21XSA470KN3AX02F DE21XSA470KN3AX02F Виробник : Murata Electronics DE2_SA_X0_F_E_PDF_CERAMICCAPACITORLEAD?lastModifiedDatetime=20250909130219 Description: CAP CER 47PF 300V SL RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: Safety Series X1Y2
Voltage - Rated: 300VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 47 pF
товару немає в наявності
DE21XSA470KN3AX02F DE21XSA470KN3AX02F Виробник : Murata Electronics DE2_SA_X0_F_E.pdf Safety Capacitors 7.5 1.0mm 7.0mm max Dia 4.0mm max Thick SL (JIS) 300Vac(r.m.s.) 47pF K tol