Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE21XSA680KJ3BY02F
DE21XSA680KJ3BY02F
DE21XSA680KJ3BY02F Murata Electronics
DE2_SA_Y02F_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER
Packaging: Bulk
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors 7.5 0.8mm 9.0mm max Dia 5.0mm max Thick SL (JIS) 400Vac(r.m.s.) 68pF K tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE21XSA680KJ3BY02F DE21XSA680KJ3BY02F Виробник : Murata Electronics DE2_SA_Y02F_E-1308630.pdf Safety Capacitors 7.5 0.8mm 9.0mm max Dia 5.0mm max Thick SL (JIS) 400Vac(r.m.s.) 68pF K tol