DE2B3KY101KA2BM01F
Lead%2CResin_Ceramic_Cap_CAT.pdf
Код товару: 130127
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE2B3KY101KA2BM01F DE2B3KY101KA2BM01F Виробник : Murata Electronics Lead%2CResin_Ceramic_Cap_CAT.pdf Description: CAP CER 100PF 250VAC RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: Safety Series X1Y2
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 100 pF