Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE2B3KY151KA2BM01F
DE2B3KY151KA2BM01F
DE2B3KY151KA2BM01F Murata Electronics
Lead,Resin_Ceramic_Cap_CAT.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 150PF 250VAC RADIAL
на замовлення 1336 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 150pF 250Vrms 10% L/S=5mm Bulk long.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE2B3KY151KA2BM01F DE2B3KY151KA2BM01F Виробник : Murata Electronics partnumbering_e_05-1111055.pdf Ceramic Disc Capacitors 150pF 250Vrms 10% L/S=5mm Bulk long