Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE2B3KY151KB2BM01F
DE2B3KY151KB2BM01F
DE2B3KY151KB2BM01F Murata Electronics
partnumbering_e_05-1111055.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 150pF 250Vrms 10% L/S=5mm Bulk cut
на замовлення 669 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE2B3KY151KB2BM01F DE2B3KY151KB2BM01F Виробник : Murata Electronics Lead,Resin_Ceramic_Cap_CAT.pdf Description: CAP CER 150PF 250VAC RADIAL