Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE2B3KY151KB3BM02F
DE2B3KY151KB3BM02F
DE2B3KY151KB3BM02F Murata Electronics
Lead,Resin_Ceramic_Cap_CAT.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 150PF 250VAC RADIAL
на замовлення 228 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 150pF 250Vrms 10% L/S=7.5mm Bulk cut.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE2B3KY151KB3BM02F DE2B3KY151KB3BM02F Виробник : Murata Electronics partnumbering_e_05-1111055.pdf Ceramic Disc Capacitors 150pF 250Vrms 10% L/S=7.5mm Bulk cut