Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE2B3KY151KN3AM02F
DE2B3KY151KN3AM02F
DE2B3KY151KN3AM02F Murata Electronics
DE2_KY_M0_F_E-1308229.pdf
Виробник: Murata Electronics
Safety Capacitors 150pF 250Vrms 10% L/S=7.5mm Ammo Pack
на замовлення 2450 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE2B3KY151KN3AM02F DE2B3KY151KN3AM02F Виробник : Murata Electronics Lead,Resin_Ceramic_Cap_CAT.pdf Description: CAP CER 150PF 250VAC RADIAL
товару немає в наявності