Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE2B3KY151KN3AU02F
DE2B3KY151KN3AU02F
DE2B3KY151KN3AU02F Murata Electronics
Lead,Resin_Ceramic_Cap_CAT.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 150PF 300VAC RADIAL
на замовлення 1283 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors 150pF 300Vrms 10% L/S=7.5mm Ammo Pack.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE2B3KY151KN3AU02F DE2B3KY151KN3AU02F Виробник : Murata Electronics DE2_KY_U02F_E-1308618.pdf Safety Capacitors 150pF 300Vrms 10% L/S=7.5mm Ammo Pack
на замовлення 900 шт:
DE2B3KY151KN3AU02F DE2B3KY151KN3AU02F Виробник : Murata Electronics Lead,Resin_Ceramic_Cap_CAT.pdf Description: CAP CER 150PF 300VAC RADIAL