DE2B3KY221KB3BU02F
DE2B3KY221KB3BU02F Murata Electronics North America
c85e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 220PF 300VAC RADIAL
на замовлення 1435 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 220pF 300Vrms 10% L/S=7.5mm Bulk cut.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE2B3KY221KB3BU02F DE2B3KY221KB3BU02F Виробник : Murata Electronics partnumbering_e_05-1111055.pdf Ceramic Disc Capacitors 220pF 300Vrms 10% L/S=7.5mm Bulk cut