DE2B3KY331KB2BM01F
DE2B3KY331KB2BM01F Murata Electronics North America
c85e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 330PF 250VAC RADIAL
на замовлення 1408 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 330pF 250Vrms 10% L/S=5mm Bulk cut.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE2B3KY331KB2BM01F DE2B3KY331KB2BM01F Виробник : Murata Electronics partnumbering_e_05-1111055.pdf Ceramic Disc Capacitors 330pF 250Vrms 10% L/S=5mm Bulk cut