Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE2B3KY681KA2BM01F
DE2B3KY681KA2BM01F
DE2B3KY681KA2BM01F Murata Electronics
partnumbering_e_05-1111055.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 680pF 250Vrms 10% L/S=5mm Bulk long
на замовлення 1190 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE2B3KY681KA2BM01F DE2B3KY681KA2BM01F Виробник : Murata Electronics North America c85e.ashx Description: CAP CER 680PF 250VAC RADIAL