Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE2B3KY681KB3BM02F
DE2B3KY681KB3BM02F
DE2B3KY681KB3BM02F Murata Electronics
partnumbering_e_05-1111055.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 680pF 250Vrms 10% L/S=7.5mm Bulk cut
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE2B3KY681KB3BM02F DE2B3KY681KB3BM02F Виробник : Murata Electronics North America c85e.ashx Description: CAP CER 680PF 250VAC RADIAL