DE2B3KY681KN3AU02F
DE2B3KY681KN3AU02F Murata Electronics North America
c85e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 680PF 300VAC RADIAL
на замовлення 1780 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors 680pF 300Vrms 10% L/S=7.5mm Ammo Pack.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE2B3KY681KN3AU02F DE2B3KY681KN3AU02F Виробник : Murata Electronics North America c85e.ashx Description: CAP CER 680PF 300VAC RADIAL
на замовлення 900 шт:
DE2B3KY681KN3AU02F DE2B3KY681KN3AU02F Виробник : Murata Electronics DE2_KY_U02F_E-1308618.pdf Safety Capacitors 680pF 300Vrms 10% L/S=7.5mm Ammo Pack