Продукція > MURATA > DE2B3SA101KN2AT01F
DE2B3SA101KN2AT01F
DE2B3SA101KN2AT01F MURATA
4098359.pdf
Виробник: MURATA
Description: MURATA - DE2B3SA101KN2AT01F - Funkentstörkondensator (Keramik), 100 pF, ± 10%, X1 / Y2, 300 VAC, 250 VAC, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 10%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Entstörklasse: X1 / Y2
Nennspannung Y: 250VAC
euEccn: NLR
Kapazität: 100pF
Produktpalette: DE2 Series
Nennspannung X: 300VAC
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 2990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 69
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - DE2B3SA101KN2AT01F - Funkentstörkondensator (Keramik), 100 pF, ± 10%, X1 / Y2, 300 VAC, 250 VAC, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 10%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Entstörklasse: X1 / Y2, Nennspannung Y: 250VAC, euEccn: NLR, Kapazität: 100pF, Produktpalette: DE2 Series, Nennspannung X: 300VAC, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: Safety Series X1Y2
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Capacitance: 100 pF
Кількість Ціна
DE2B3SA101KN2AT01F DE2B3SA101KN2AT01F Виробник : Murata de2b3sa101kn2at01f.pdf Capacitor Ceramic Singlelayer 100pF ±10%
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 26
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: Safety Series X1Y2
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 100 pF
Мінімальне замовлення: 7