Продукція > MURATA > DE2B3SA101KN3AX02F
DE2B3SA101KN3AX02F
DE2B3SA101KN3AX02F Murata
de2b3sa101kn3ax02f.pdf
Виробник: Murata
Cap Ceramic Single Suppression X1/Y2 100pF 300VAC B 10% (6 X 4mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Ammo
на замовлення 18000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 300V RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: Safety Series X1Y2, Voltage - Rated: 300VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE2B3SA101KN3AX02F DE2B3SA101KN3AX02F Виробник : Murata de2b3sa101kn3ax02f.pdf Cap Ceramic Single Suppression X1/Y2 100pF 300VAC B 10% (6 X 4mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Ammo
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 858
Description: Capacitor: ceramic; X1/Y2; 100pF; 300VAC; ±10%; THT; 7.5mm; Ø: 6mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: X1/Y2
Manufacturer series: DE2
Capacitance: 0.1nF
Operating voltage: 300V AC
Body dimensions: Ø6x4mm
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 7.5mm
Operating temperature: -40...125°C
Diameter: 6mm
Leads: radial
Height: 4mm
на замовлення 9 шт:
Мінімальне замовлення: 9
DE2B3SA101KN3AX02F DE2B3SA101KN3AX02F Виробник : Murata Electronics DE2_SA_X0_F_E.pdf Safety Capacitors 100PF 300V 10% 7.5MM
на замовлення 440 шт:
Мінімальне замовлення: 7
товару немає в наявності
DE2B3SA101KN3AX02F DE2B3SA101KN3AX02F Виробник : Murata Electronics DE2_SA_X0_F_E_PDF_CERAMICCAPACITORLEAD?lastModifiedDatetime=20250909130219 Description: CAP CER 100PF 300V RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: Safety Series X1Y2
Voltage - Rated: 300VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: Safety Series X1Y2
Voltage - Rated: 300VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF