Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE2B3SA151KA2BT01F
DE2B3SA151KA2BT01F
DE2B3SA151KA2BT01F Murata Electronics
DE2_SA_T0_F_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: Safety Series X1Y2
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Capacitance: 150 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: Safety Series X1Y2, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Capacitance: 150 pF.