Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE2B3SA151KA3BY02F
DE2B3SA151KA3BY02F
DE2B3SA151KA3BY02F Murata Electronics
DE2_SA_Y02F_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Safety Capacitors 7.5 1.0mm 6.0mm max Dia 5.0mm max Thick B (JIS) 400Vac(r.m.s.) 150pF K tol
на замовлення 950 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук