Продукція > MURATA > DE2B3SA221KN3AT02F
DE2B3SA221KN3AT02F
DE2B3SA221KN3AT02F MURATA
2726046.pdf
Виробник: MURATA
Description: MURATA - DE2B3SA221KN3AT02F - Funkentstörkondensator (Keramik), 220 pF, ± 10%, X1 / Y2, 300 V, 250 V, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 10%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Entstörklasse: X1 / Y2
Nennspannung Y: 250V
euEccn: NLR
Kapazität: 220pF
Produktpalette: DE2 Series
Nennspannung X: 300V
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - DE2B3SA221KN3AT02F - Funkentstörkondensator (Keramik), 220 pF, ± 10%, X1 / Y2, 300 V, 250 V, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 10%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Entstörklasse: X1 / Y2, Nennspannung Y: 250V, euEccn: NLR, Kapazität: 220pF, Produktpalette: DE2 Series, Nennspannung X: 300V, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE2B3SA221KN3AT02F DE2B3SA221KN3AT02F Виробник : Murata Electronics DE2_SA_T0_F_E_PDF_CERAMICCAPACITORLEAD?lastModifiedDatetime=20250909130219 Description: CAP CER 220PF 250V RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: Safety Series X1Y2
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: Safety Series X1Y2
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
товару немає в наявності
DE2B3SA221KN3AT02F DE2B3SA221KN3AT02F Виробник : Murata Electronics DE2_SA_T0_F_E.pdf Safety Capacitors 7.5 1.0mm 6.0mm max Dia 5.0mm max Thick B (JIS) 250Vac(r.m.s.) 220pF K tol
Description: Capacitor: ceramic; X1,Y2; 220pF; 250VAC; ±10%; THT; 7.5mm; Ø: 6mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: X1; Y2
Manufacturer series: DE2
Capacitance: 220pF
Operating voltage: 250V AC
Body dimensions: Ø6x5mm
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 7.5mm
Operating temperature: -40...125°C
Diameter: 6mm
Kind of package: Ammo Pack
Leads: radial
Height: 5mm