Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE2B3SA471KA2BT01F
DE2B3SA471KA2BT01F
DE2B3SA471KA2BT01F Murata Electronics
DE2_SA_T0_F_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: Safety Series X1Y2
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 470 pF
на замовлення 325 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: Safety Series X1Y2, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 470 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE2B3SA471KA2BT01F DE2B3SA471KA2BT01F Виробник : Murata Electronics DE2_SA_T0_F_E.pdf Safety Capacitors 470PF 250V 10% 5.0MM