Продукція > MURATA > DE2B3SA471KN2AT01F
DE2B3SA471KN2AT01F
DE2B3SA471KN2AT01F Murata
de2b3sa471kn2at01f.pdf
Виробник: Murata
Surface Mount Singlelayer Ceramic Capacitor
на замовлення 25500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: Safety Series X1Y2, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 470 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: Safety Series X1Y2
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 470 pF
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: Safety Series X1Y2
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 470 pF
Мінімальне замовлення: 7
товару немає в наявності
Description: Capacitor: ceramic; X1/Y2; 470pF; 300VAC; ±10%; THT; 5mm; Ø: 7mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: X1/Y2
Capacitance: 0.47nF
Operating voltage: 300V AC
Tolerance: ±10%
Mounting: THT
Terminal pitch: 5mm
Diameter: 7mm
Manufacturer series: DE2
Leads: radial
Body dimensions: Ø7x4mm
Height: 4mm
Operating temperature: -40...125°C