Продукція > MURATA > DE2B3SA681KA3BY02F
DE2B3SA681KA3BY02F
DE2B3SA681KA3BY02F MURATA
4387983.pdf
Виробник: MURATA
Description: MURATA - DE2B3SA681KA3BY02F - Funkentstörkondensator (Keramik), 680 pF, ± 10%, X1 / Y2, 440 VAC, 400 VAC, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
на замовлення 460 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - DE2B3SA681KA3BY02F - Funkentstörkondensator (Keramik), 680 pF, ± 10%, X1 / Y2, 440 VAC, 400 VAC, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Entstörklasse: X1 / Y2, Nennspannung Y: 400VAC, euEccn: NLR, Kapazität: 680pF, Produktpalette: DE2 Series, Nennspannung X: 440VAC, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE2B3SA681KA3BY02F DE2B3SA681KA3BY02F Виробник : Murata Electronics DE2_SA_Y02F_E.pdf Safety Capacitors 7.5 1.0mm 8.0mm max Dia 5.0mm max Thick B (JIS) 400Vac(r.m.s.) 680pF K tol
на замовлення 950 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: Safety Series X1Y2
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 680 pF
на замовлення 246 шт:
Мінімальне замовлення: 10
DE2B3SA681KA3BY02F DE2B3SA681KA3BY02F Виробник : MURATA 4387983.pdf Description: MURATA - DE2B3SA681KA3BY02F - Funkentstörkondensator (Keramik), 680 pF, ± 10%, X1 / Y2, 440 VAC, 400 VAC, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Entstörklasse: X1 / Y2
Nennspannung Y: 400VAC
euEccn: NLR
Kapazität: 680pF
Produktpalette: DE2 Series
Nennspannung X: 440VAC
Betriebstemperatur, max.: 125°C