Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE2B3SA681KN3AT02F
DE2B3SA681KN3AT02F
DE2B3SA681KN3AT02F Murata Electronics
DE2_SA_T0_F_E_PDF_CERAMICCAPACITORLEAD?lastModifiedDatetime=20250909130219
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 680PF 250V RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: Safety Series X1Y2
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 pF
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 680PF 250V RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: Safety Series X1Y2, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE2B3SA681KN3AT02F DE2B3SA681KN3AT02F Виробник : Murata Electronics DE2_SA_T0_F_E.pdf Safety Capacitors 680PF 250V 10% 7.5MM
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
DE2B3SA681KN3AT02F DE2B3SA681KN3AT02F Виробник : Murata Electronics DE2_SA_T0_F_E_PDF_CERAMICCAPACITORLEAD?lastModifiedDatetime=20250909130219 Description: CAP CER 680PF 250V RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: Safety Series X1Y2
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 680 pF
Мінімальне замовлення: 6
Description: Capacitor: ceramic; X1,Y2; 680pF; 250VAC; ±10%; THT; 7.5mm; Ø: 7mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: X1; Y2
Manufacturer series: DE2
Capacitance: 0.68nF
Operating voltage: 250V AC
Body dimensions: Ø7x4mm
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 7.5mm
Operating temperature: -40...125°C
Diameter: 7mm
Kind of package: Ammo Pack
Leads: radial
Height: 4mm